AKTUALITĀTES     PAR ORGANIZĀCIJU     VĒSTURE UN FAKTI     GODA GRĀMATA     MŪŽĪBĀ AIZGĀJUŠIE     SAITES     GALERIJAS


      Sākums | Par organizāciju | Nodaļu pārstāvji
     

Nodaļu pārstāvji

AIZKRAUKLE - SKRĪVERI – Ainis Daumanis, ainisad@inbox.lv
BALVI – Vija Klegere t.- 28332118, amerilda@inbox.lv
BAUSKA – Jausma Sudmalniece t.- 26585180, jausma.sudmalniece@inbox.lv
IECAVA - Stepans Drozdovs t.- 26328446, stedrovs@inbox.lv
CĒSIS – Laima Beroza t.- 29471506, laima.beroza@inbox.lv
DAUGAVPILS – Janīna Kursīte t.- 29491237, janina.kursite@dnd.lv
DOBELE - Anita Lešinska t.- 29421287, damniekianita@inbox.lv
JELGAVA – Dagnija Hincenberga, dagnija.hincenberga@basf.lv
LLU – Anda Liniņa t. 26806879, Anda.Linina@llu.lv
JĒKABPILS – Anita Putka t.- 26511269, anitaputka@inbox.lv
KRĀSLAVA – Sveta Suveizda t.- 29185598, s.diana@inbox.lv
KULDĪGA – Ārija Rudlapa t.- 26458646, arijarudlapa@inbox.lv
LIEPĀJA – Vita Cielava t.- 26514221, cielavavita@inbox.lv
LIMBAŽI – Aiga Kraukle t.- 26312666, aiga.kraukle@culinar.lv
LUDZA – Antoņina Babāne t.- 29373163, abzs@inbox.lv
MADONA – Matīss Kalniņš t.- 28385175, aleksandrs.kalnins@inbox.lv
OGRE – Aivars Broks t.- 29178371, abroks8@inbox.lv
RĒZEKNE – Ārija Romanovska – t.- 26532667, arissi@inbox.lv
RĪGA – Iveta Gūtmane – 29889491, iveta@seklas.lv
SALDUS – Laura Paulovska t.- 29359256, paulovska.laura@gmail.com
TALSI - Liāna Krūmiņa - t.- 20282044, lianakrumina2@inbox.lv
TUKUMS – Agrita Bite – t. 29165184, agritabite@inbox.lv
VALMIERA – Ilmārs Immurs t.- 26563522, ilmars.immurs@hotmail.com
VENTSPILS – Elita Ādama t.- 63698601, 26462323, vecliepas2@inbox.lv

      


      Biedrības mērķi
    
      Kā var iestāties biedrībā
    
      Biedrības vadība un struktūra
    
      Biedrības valde
    
      Nodaļu pārstāvji
    
      Kontaktinformācija
    



     Agronomu Biedrības statūti
    

    © 2010 - 2019 Latvijas agronomu biedrība | e–pasta adrese: agronomubiedriba@inbox.lv | tel. 28851037, 67532864